ЗСУ провели артилерійські навчання біля адмінкордону з Кримом (фото)

У Херсонській області на одному із полігонів, що поблизу адмінкордону з окупованим Кримом, українські артилеристи провели навчання. 

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомляє пресцентр Командування об’єднаних сил ЗСУ.

В угрупуванні військ “Південь”, що підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, на одному з найбільш загрозливих напрямків провели тренування артилерійських протитанкових резервів щодо реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.

Воїни-протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій.

“Зокрема, воїни-протитанкісти здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позиції, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників”, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, наразі враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів.

“Подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу. Їхня головна мета – підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків. Під час тренувань, протитанкісти показали, що в разі різкої зміни обстановки – вони готові якісно виконати поставлене завдання”, — наголосив командувач.

Читайте також: Як у Мукачеві відзначили День захисників та захисниць України.

Юрій Іванов 

110

Юрій Іванов

Головний редактор