«Знати» й «захищати» завжди йдуть поруч – Президент України привітав дошкільнят, школярів і студентів із початком нового навчального року (відео)

Сьогодні, 1 вересня, навчальний рік 2022-2023 років у школярів і студентів починається по-різному: в інших областях України чи за кордоном. Однак важливо, що, попри повномасштабну війну в Україні, навчання триває.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у ранковому відеозверненні, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами глави держави, 1 вересня 2022 року дуже відрізняється від 30 попередніх, але все ж об’єднує десятки попередніх:

«Попередніх років і століть. Битв, які були, і битв, які тривають. Перемог, які вислизали з рук нашого народу, і перемог, які українці здобували, і тієї перемоги, яка обов’язково буде».

Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні в Україні День знань – 190-й день знань української історії, культури, життя, яке триває, попри будь-які загрози.

«Попри ворожі прагнення, які завжди програвали нашому бажанню жити. Бажанню кохати та дружити, розвиватися, берегти отримане від батьків і пізнавати нове. Тобто навчатись та міцніти. Ось про що цей навчальний рік – такий особливий», – сказав Президент.

І додав, що цьогорічний навчальний рік починається для всіх по-різному, однак важливо, що знання про Україну не переривається.

Читайте також: Освітній омбудсмен закликав не показувати школи по ТБ

 Як українці ставляться до навчання офлайн? (відео)

ТНМК разом із психологом створили пісню-інструкцію для дітей про правила поведінки під час повітряної тривоги (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

111

Тетяна Карпенко

журналіст