Злата Огнєвіч звернулася до поліції через погрози фізичною розправою

Учора, 24 січня, до Печерського управління поліції із заявою звернулась українська співачка Злата Огнєвіч. Вона повідомила, що протягом тривалого часу невідомий чоловік погрожує їй вбивством. 

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в поліції області.

У своєму Instagram артистка пояснила, що раніше писала вже не одну заяву. Однак нічого не змінювалося. На даний момент, коли про переслідування та погрози дізналася громадськість,справа нарешті може зрушити з мертвої точки.

“Я дуже хочу, щоб все було за законом. Зараз їду в поліцію писати чергову заяву. Сподіваюся, що цього разу, коли вже пройшов якийсь час з моменту переслідувань, у нас щось таки змінилося. Публічний розголос мені дуже сильно допоможе, тому що я в скаженію. Я не збираюся відсиджуватися в ролі жертви, боятися жити і ходити на вулицю… Я просто в скаженію від того, що я та інші багато жінок не захищені. Так не повинно бути. Так неправильно і так не можна!” –  зазначила Злата Огнєвіч.

Працівники поліції зареєстрували заяву у Єдиному обліку заяв та повідомлень громадян Печерського управління поліції та за погодженням із Печерською окружною прокуратурою дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 129 ККУ  – погроза вбивством. Санкція статті передбачає до двох років обмеження волі.

Правоохоронці розпочали комплекс першочергових слідчо-оперативних дій.  Наразі вивчають відеозаписи, надані заявницею та встановлюють причетну особу до скоєння цього злочину. Триває досудове розслідування.

Читайте також: У Михайлівському соборі почали відспівувати Тараса Познякова.

Юрій Іванов 

241

Юрій Іванов

Головний редактор