Зірка “Гри Престолів” Джек Глісон приїде в Україну з подарунком

16 лютого ірландський актор Джек Глісон, відомий за роллю короля Джоффрі Баратеона у “Грі престолів”, уперше приїде до України.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на українську режисерку “ЧЕсного Театру” Катерину Чепуру.

Режисерка є шанувальницею Глісона, тому вирішила списатися з ним, щоб запросити в Україну. Актор відповів на пропозицію згодою. Він прибуде до Києва на пікапі, який разом із другом, британцем Крісом Пулом, передасть українським військовим.

“Щойно дізналась, що Джек не просто їде до України, він ще й жене пікап для ЗСУ разом з друзями”, – сказала Катерина Чепура.

Актор планує пробути в місті близько чотирьох днів, протягом яких проведе кілька майстер-класів і воркшопів з акторської майстерності, відвідає київські театри, а також зустрінеться з військовими.

Перша зустріч із Джеком Глісоном запланована 16 лютого о 12:00 у Театрі юного глядача на Липках. Він поспілкується з українськими акторами та проведе брифінг із представниками медіа.

Читайте також: Українська стрічка отримала нагороду на американському кінофестивалі

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторки театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

55

Тетяна Карпенко

журналіст