Жителі Василькова та прилеглих сіл отримали довгоочікувану гуманітарну допомогу

Днями до Василькова, що на Київщині, надішла гуманітарна допомога для потреб жителів міста та прилеглих до нього сіл. Її надіслав Волинський штаб культурного сектору Волині, Луцький центральний пункт допомоги з ініціативи Волинської обласної громадської організації «Нова перспектива» Тетяни Ціхоцької-Підгайної.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Відтак, речі першої необхідності: дитячий одяг та іграшки, одяг та взуття для дорослих, медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни тощо надішли тим, хто цього потребував.

Громадська діячка Оксана Федоренко каже, що допомогу попросили в зв’язку із повномасштабним військовим вторгненням на територію України російських військ та активними бойовими діями на території Київської області.

Це було колективне звернення від громадського діяча, мецената, співзасновника товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд Плюс В» Олександра Омельченка, засновника МБФ «Наша земля» Артака Алояна, начальника відділу поліції № 1 Обухівського РУП ГУНП в Київській області, полковника поліції Євгена Бузоверя, медичного капелана, настоятеля храму святих Марфи та Марії при інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Солом’янського району в Києві, ієрея Євгена Копайгородського.

 


«Ми попросили надати необхідну гуманітарну допомогу Луцького міського голову Ігоря Поліщука та голову Волинської обласної громадської організації «Нова перспектива» Тетяну Ціхоцьку-Підгай
ну. І на наше прохання відгукнулися та невдовзі доставили все необхідне для потреб цивільного населення», – додає засновник МБФ «Наша земля» Артак Алоян.

За словами Луцького міського голови Ігоря Поліщука, нині Україна, як ніколи, єдина у своєму прагненні до перемоги:

«Саме тому взаємодопомога та підтримка мирного населення в регіонах, де ведуться активні бойові дії стала одним з пріоритетів нашої громади від початку війни. За короткий час ми змогли перекваліфікувати нашу інфраструктуру та налагодити логістику забезпечення товарами першої необхідності. Серед наших постачальників є ряд іноземних громадських організацій, муніципалітетів, міст Європи та звичайних громадян».

Ігор Поліщук додає, до них щодня надходять звернення від органів місцевого самоврядування, волонтерів, військових, громадських організацій щодо надання гуманітарної допомоги:

«Звернення від громади міста Васильків було одним із таких. З резервів нашого Луцького центрального пункту допомоги на адресу громади Василькова доставили речі першої необхідності: дитячий одяг та іграшки, одяг та взуття для дорослих, медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни тощо».

 

Міський голова переконує, що Луцьк й надалі надаватиме посильну допомогу іншим регіонам країни, які її потребуватимуть, адже в єдності полягає сила України.

Громадська діячка, голова ВОГО «Нова перспектива», волонтер Тетяна Ціхоцька-Підгайна зазначає, що допомога збирається звичайними приватними особами, які за власні кошти купують речі першої необхідності це великий перелік від їжі до засобів гігієни, дитяче харчування, іграшки:

«Зустрілись суголосні душі – одиниці з минулого життя і багато нових людей, яким однаково болить Україна. Найбільше вразили своєю солідарністю з нами поляки – активна злагоджена волонтерська робота з першого дня війни. Наше горе стало їхнім горем, наш ворог став їхнім ворогом».

За її словами, кількість допомоги, збір якої організовують громади містечок Польщі, в один момент уже перевищила потреби чисельних біженців:

«Радію з того, що вдалось організувати доставку гуманітарної допомоги у рідне місто Луцьк, в якому знайшли прихисток багато біженців та переміщених осіб, які можуть скористатись допомогою, завітавши в галерею ВОНСХУ, де коорднинаторкою волонтерського руху є художниця Тетяна Мялковська. Вона веде не тільки широку арт-терапевтичну роботу, а й відповідає за сортування і відправлення гуманітарної допомоги по всіх містах України, де є можливість доставки. Дуже тішусь, що вдалось допомогти і жителям Василькова».

Вона додає, що окрема вдячність представникам Луцької міської ради, що відгукнулись і оперативно спрацювали, здійснивши дозагрузку буса на Васильків. Зараз готується чергова відправка допомоги в це місто.

Вдячність усім, хто долучився до доброї справи:

медичному капелану, настоятелю храму святих Марфи та Марії при інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського, Солом’янського району в місті Києві, ієрею Євгену Копайгородському; Луцькому міському голові Ігорю Поліщуку; громадській діячці, волонтерці Тетяні Ціхоцькій-Підгайній; громадській діячці Оксані Федоренко; голові громадської організації «П’ятерня», художниці, членкині ВНСХ, координаторці гуманітарної допомоги у Галереї ВОНСХУ, волонтерці Тетяні Мялковській; волонтерці, жінці широкої душі і великого серця Світлані Тринєцкій; MARYLA, PANI SOŁTYS Z LISEK, DLA MIESZKANCOW GORA GRABOWIEC; DLA MIESZKANCOW GRABOWIEC; Dla mieszkańców dzielnic Katowic: Podlesie, Zarzecze, Kostuchna, Piotrowice i całej Ekipy Swiat Czeka; волонтерці, жінці широкої душі і великого серця AGNIESZKA PIECZYKOLYAN; голові ВОНСХУ Володимиру Марчуку; волонтеру Віктору Терефельському; ВГО «СОЮЗ УКРАЇНОК», ГО «ВОЛИНСЬКЕ БРАТСТВО СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО»; ЧЛЕНУ АСОСІАЦІЇ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ, РІЄЛТОРУ Устиму Колодніцькому; Resto&pizza Valentivo Grabowiec; Zespol Szkol im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu; представнику та волонтеру відгромади міста GRABOWIEC Світлані Вільчинській; громаді міста Góra Grabowiec та засновнику і головному редактору ІА «Оперативна Україна інфо» Юрію Іванову.

Читайте також: Допомога ЗСУ: спортсмени з Полтавщини виставили свої золоті медалі на продаж.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

 

607

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 5 =