Микола Тищенко провів зустріч із жителями Берегівщини

Сьогодні, 27 жовтня, народний депутат України, голова Закарпатської організації “Слуга Народу” Микола Тищенко разом з представниками однойменної партії провели зустріч з жителями села Берегуйфалу Берегівського району, що на Закарпатті.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Зустріч відбулася у центрі села. Там зібралися понад 40 місцевих мешканців. Жителі розповіли про проблеми селища та, ймовірні, способи їх вирішення.

“Найважливішим питанням є дороги, які перебувають у жахливому стані. Щодня по них їдуть лісовози з деревиною, які розбивають асфальт. Наш лісгосп зареєстрований в іншому селі, тому кошти, які ми отримуємо на ремонт автошляхів – мізерні. Їх не вистачає, щоб навіть придбати щебінь для ямкових робіт”, – повідомив заступник Великоберезької ОТГ Лайош Шютев.

Народний депутат Микола Тищенко пообіцяв вирішити проблему з автомобільними дорогами:

“Ми з командою поставили за пріоритет відновлення автошляху у вашому населеному пункті. Потрібно, щоб люди мали можливість швидко та комфортно доїжджати до шкіл, садочків та лікарень”.

А мешканка села Іда Іван повідомила про проблеми із працевлаштуванням у громаді:

“У нас не має робочих місць. Молодь звідси виїжджає, а старші люди стають на облік у службу зайнятості. За кошти, які ми отримуємо від держави важко прожити”.

У відповідь нардеп запропонував громаді розвивати туризм у цій місцевості, відновити у селі виноградники та вирощувати фрукти й овочі.

“Разом з командою Президента ми зшиваємо країну. Адже сьогодні влада прийшла із народу і помічає проблеми кожного українця”, – зазначив голова Закарпатської організації “Слуга Народу”.

Читайте також: Понад 80 закарпатців безплатно відвідали футбольний матч Україна – Боснія і Герцеговина.

Зоя Брюхович

235

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + four =