Журналісти розкрили деталі про росіянина, який зізнавався в убивствах українських військовополонених

Російський військовий Євген Сучко, який зізнавався в убивстві українських військовополонених після допитів, раніше лежав в психлікарні. Свої ж вчинки вбивця виправдовує. Про це йдеться у розслідуванні Bihus.info.

За даними журналістів, кат Сучко регулярно телефонує матері, дружині Любі та коханці Альоні. Саме коханці окупант розповідав про вбивства полонених і казав, що йому легше вбити людину, ніж тварину.

“При згадці про вбивства полонених, загарбник намагається себе виправдати: він нібито “полегшує життя закатованим українським бійцям”, а також “молодими російським бійцям”. Ще Сучко розповідав, як у дитинстві “батько вчив його вбивати” й пригадував, як його змушували дивитися на вбивство власного собаки”, – йдеться в розслідуванні.

Російський військовий зізнався, що перед тим, як піти на війну, лежав у психіатричній лікарні. Натомість Альона відповіла, що “хоче пам’ятати Євгена хорошим”, тому просила припинити розповіді з війни.

Окрім цього, журналістка Bihus.info сама телефонувала Євгенові Сучку, його дружині та коханці, проте всі кидали слухавку після питань про вбивства.

Нагадаємо, напередодні Служба безпека опублікувала перехоплену розмову російського окупанта з дівчиною. Під час розмови він казав, що перерізає українським військовополоненим горло.

Читайте також: Перерізають горло: росіяни визнають, що вбивають українських військовополонених після допитів

Дивіться також відео: ALEKSEEV розповів про свою участь у Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Діана ЯКОВЕНКО

34