Жіноча збірна України з футзалу вийшла на Чемпіонат Європи-2022

Вчора, 24 жовтня, у Львові відбувся матч групи 3 основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2022 року з футзалу серед жінок. В якому збірна України здобула перемогу над командою Фінляндії.

Про це повідомляє  “Оперативна Україна інфо”.

Матч Україна – Фінляндія розпочався о 17:00. Гра була вирішальною для обох команд.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою у рахунку українок. Нулі на таблі змінила українка Анна Шульга. По перерві Анна забила вдруге – дубль. Ще один гол у виконанні Анни Сидоренко. А останній Вікторія Сагайдачна. А Фінляндія набрала за вчорашню гру лише одне очко (забила Тія Юткіна).

Українки впевнено перемогли Фінляндію з рахунком (4:1). Завдяки чому посіли перше місце в групі 3. Натомість збірна Фінляндії посіла друге місце у таблиці.

Нагадаємо, що збірна України перемогла Чехією 5:4 і Бельгією 7:0. А фінська команда, в свою чергу, обіграла бельгійську збірну 3:0 і чеську 3:1.