Жінка з Києва просить допомогти врятувати батька

До редакції “Оперативна Україна інфо” звернулася киянка Ольга Гунько з проханням до небайдужих допомогти коштами, аби врятувати від хвороби її батька.

14 березня у чоловіка стався геморагічний інсульт з формуванням гематоми та проривом крові в шлуночкову систему головного мозку. До цього часу  родина справлялася сама. Однак зараз щодня на лікування в реанімації витрачають великі кошти.

“Дорогі мої, я не знаю, як правильно почати своє звернення, адже навіть і в страшному сні мені б таке не приснилося, я ніколи, ні в кого нічого не просила, болить душа, просто кричати хочеться, але щоб не сталося, я завжди собі казала: “Оля, ти сильна і все витримаєш”. Але вже триматися тяжко! В нашу родину прийшла біда!!! Життя розділилося на до та після, морально знищені, але ми боремося, боремося за порятунок, за життя нашого тата! Коли я була маленька мене запитали: “Оля, кого ти більше любиш: маму чи тата, подумавши, я сказала: “Тато – це моє серце!”. Зараз “моє серце” помирає, а ми все зробимо, щоб моє серце жило! Я вірю, що ми вирвемо з лап смерті нашого тата, то ж ми не здамося і будемо боротися за життя нашого тата до кінця!”, – розповіла жінка.

Реквізити для допомоги:

5168745106293522

Шафорост Ольга Володимирівна

Читайте також: У пожежі на Київщині згорів будинок родини Любарчуків (фото)

Дивіться також відео: Тамара Яценко: спогади про зйомки «Слуги народу», співпраця із Володимиром Зеленським. ч. 2

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

94

Тетяна Карпенко

журналіст