Збірну України з футболу очолив чемпіон світу U-20 Олександр Петраков (відео)

Вчора, 17 серпня, УАФ оголосила ім’я нового наставника Національної збірної України з футболу. Тренером “жовто-синіх” став  Олександр Петраков.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив  очільник УАФ Андрій Павелко.

На засіданні Виконкому УАФ затвердили кандидатуру керівника збірної України – 64-річного Петракова. Чемпіон світу U-20 готуватиме команду до наступних матчів кваліфікації на ЧС-2022, інформує УАФ.

Павелко зазначив, що новий тренер “жовто-синіх”Олександр Петраков очолив команду заслужено, адже він має великий досвід:

” Це всесвітньо відомий спеціаліст. Має високий авторитет серед нашої футбольної спільноти і необхідні знання та досвід, аби на даному етапі очолити головну команду країни. Тому цілком заслужено він отримав одноголосну підтримку членів Виконкому. Вітаю його та бажаю продуктивної роботи”.

Деякий час головним кандидатом на заміну вважався Сергій Ребров. Однак йому не вдалося домовитися про розірвання контракту з  клубом Аль-Айном.

До слова, Олександр Петраков уже тривалий час працював на УАФ. До призначення у національну команду очолював збірну U-19. Найбільшого успіху досяг із командою U-20, на чолі якої виграв чемпіонат світу 2019 року.

Читайте також: Збірна України з футболу зняла зворушливий ролик для Андрія Шевченка (відео).

Зоя Брюхович

180

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті