ЗАЗ випускатиме автобуси з логотипом німецького автоконцерну Mercedes

Запорізький автомобільний завод з 2022 року почне виробництво автобуса ЗАЗ А09 з логотипом німецького автоконцерну Mercedes.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у пресслужбі корпорації “УкрАВТО“, до складу якої входить ЗАЗ.

“Автобус ЗАЗ А09 є повністю українською розробкою. Він спроєктований колективом інженерів ЗАЗ самостійно без залучення сторонніх організацій. При створенні конструкції керувалися рекомендаціями компанії “Мерседес” для виробників автобусів з використанням двигуна, коробки передач та задньої підвіски “Мерседес”. Виконання цих рекомендацій дозволяє після проходження аудиту конструкції і виробництва отримати дозвіл на установку логотипу Mercedes на вироблений автобус”, – повідомив прес-секретар корпорації “УкрАВТО” Дмитро Скляренко.

За його словами, такий же аудит пройде й сам завод після складання дослідно-промислової партії машин. Мова йде про дев’ятиметровий автобус середнього класу, розрахований на 36 пасажирів – ЗАЗ А09. Авто планують випускати для внутрішнього ринку.

Наразі на Запорізькому автомобільному заводі випускається 7 легкових автомобілів на годину. До кінця 2021 року на заводі планують випустити 6000-6500 автомобілів та 160 автобусів.

Читайте також: Ілон Маск планує росмістити супутник з рекламним білбордом у космосі.

Зоя Брюхович

244

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті