Зареєструвати шлюб тепер можна буде з документами в «Дії»

Відтепер органи Державної реєстрації актів цивільного стану прийматимуть внутрішній та закордонний цифрові паспорти в застосунку «Дія».

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомили в Мінцифри.

Так, у ДРАЦС під’єднали до шерингу електронного паспорта. Тому тепер під час замовлення та отримання адмінпослуг можна показати електронний паспорт у «Дії».

Щоб скористатися послугою, необхідно оновити застосунок до останньої версії.

Для того, аби поділитися копією е-паспорта, слід відкрити паспорт у застосунку «Дія». Далі натиснути на нього та обрати штрихкод.

Працівник може зісканувати штрихкод або вручну ввести в систему 13-значний код, який розташований під ним. Потім треба підтвердити запит на передавання даних у застосунку «Дія».

Цифрову копію паспорта з е-підписом у «Дії» передаватимуть до сервісу органів державної реєстрації актів цивільного стану. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції — підтвердження особи та отримання необхідних копій.

У Мінцифри додають, що це значно скоротить обслуговування та допоможе позбутися помилок при внесенні персональних даних.

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

57

Тетяна Карпенко

журналіст