Заліско записав кавер-версію на відомий польський хіт

З часу повномасштабного вторгнення росії в Україну популярні українські артисти не втомлюються піднімати бойовий дух українського народу, записуючи нові пісні про Україну та її боротьбу. Так, нещодавно ЗАЛІСКО записав кавер-версію на відомий польський хіт. Йдеться про польську пісню «Niech żyje wolność», що в перекладі означає «Воля і свобода».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» .

Як розповів артист, спочатку він зв’язався з автором пісні Марціном Міллєром (M. Miller) та запропонував зробити офіційну українську версію. На що співак з групи «Boys» погодився і зазначив, що в даній ситуації ця пісня може бути дуже актуальною і підніматиме дух наших братніх народів. Також він побажав українцям якнайшвидшої перемоги!

Тільки за перші десять днів пісня-кавер Заліска в українському варіанті набрала на YouTube каналі 190 тис. переглядів, безліч схвальних відгуків і увійшла в десятку найпопулярніших пісень країни. А у Фейсбук уже більш ніж 1.2 млн. переглядів.

«Я радий, що люди знають цю пісню в польському варіанті, а тепер мають змогу підспівувати її українською! І впевнений, що цей хіт, який буде звучати на наших благодійних концертах Команди «А» буде піднімати людям і настрій, і наш незламний український дух!», – зазначив співак Заліско.

Читайте також: Як українці ставляться до навчання офлайн?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

251

Юрій Іванов

Головний редактор