Захисник збірної України з футболу прокоментував вчорашню поразку англійцям

Захисник національної збірної України Ілля Забарний прокоментував поразку у чвертьфіналі Євро-2020 від Англії.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” посилаючись на Українську асоціацію футболу.

У Римі синьо-жовті поступилися англійцям з рахунком 0:4 та залишили чемпіонат Європи. Після матчу своїми думками поділився захисник Ілля Забарний.

“Наша команда заслуговує кращого результату. Ми старалися, грали до кінця. Я можу сказати, що гордий за свою команду та країну. Ми дійшли до такої стадії та могли проходити далі. Але все склалося так, як склалося.

Можливо, не вистачило концентрації на початку обох таймів. Помилки призводили до голів. Ми постаралися після пропущених м’ячів зібратися. Загалом вважаю, що команда виступила гідно.

Ми провели дуже хороший турнір. Багато хто вперше грав на такому рівні. У першу чергу це досвід — ми спробували себе на такому турнірі з такими суперниками. Це тільки плюс нам на майбутнє. Також хотів би подякувати нашим уболівальникам, які підтримували нас. Я пишаюся своєю країною”, — сказав Забарний.