Загинув український льотчик Владислав Савельєв

Під час виконання бойового завдання 2 червня загинув льотчик Повітряних Сил Збройних Сил України Владислав Савельєв (позивний NOMAD).

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на сторінку у Facebook друга пілота, Дмитра Шкаревського.

«У пʼятницю 2-го червня на бойовому завданні загинув мій близьких друг, пілот винищувача Владислав Савєльєв (позивний “NOMAD”). Він був чудовою людиною. Хорошим другом, чоловіком, батьком, сином своїх батьків та України. Навіть будучи у довгому відрядженні закордоном, він рвався в бій як ніхто, щоби захищати свою Україну, бо не міг спокійно спостерігати здалека. Його найбільшою мрією після нашої перемоги-відправитись з друзями та сімʼєю у Норвегію. Ми з вами зможемо здійснити його мрію, на жаль, посмертно. Його прах буде розвіяно над фіордом Норвегії»,- написав Дмитро Шкаревський.

У загиблого захисника України залишились дружина та маленька донька.

Редакція ІА «Оперативна Україна інфо» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Вічний спокій та вічна пам’ять захиснику України! 

Читайте також: В одному із укриттів Києва на стіні висять ікони та агітаційний плакат «Партії регіонів» (фото)

Дивіться також відео: Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

508

Юрій Іванов

Головний редактор