Загарбники змушують мешканців Луганщини отримувати паспорти рф

В Алчевську вишикувалися черги за паспортами. Під загрозою звільнення жителі масово кинулися оформляти російські документи – без них не допускають до роботи.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Луганську ОВА.

Так, примусово паспортизувати вирішили працівників металургійного комбінату, яких не допускають до роботи без нового папірця. Вибір один – звільнятися чи йти до паспортного столу. На меткомбінат приймають робітників винятково з паспортом рф.

Також окупанти масово вивозять до росії обладнання луганських підприємств. На картонно-тарному комбінаті в Рубіжному з’явилися робітники. Туди нещодавно доставили автокран, навантажувачі, приїхали кілька фур. Демонтують три агрегати з виробництва паперу. Це сучасне обладнання компактне, просте в налаштуванні та використанні. Як кажуть співробітники, воно прямуватиме на Кубань, де є аналогічний завод. Схожа ситуація і в Сєвєродонецьку, звідки все вціліле на Азоті обладнання вивозять до росії.

Читайте також: З Луганська вивозять сім’ї російських військових

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

У Києві провели захід у межах Міжнародного благодійного проекту «Charity 100лиця» (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

87

Тетяна Карпенко

журналіст