Загарбники вночі знову обстріляли ЗАЕС

Сьогодні, 21 вересня, о 01:13 в результаті чергового обстрілу Запорізької АЕС рашистськими терористами було пошкоджене обладнання зв’язку енергоблока №6 з відкритим розподільчим пристроєм ЗАЕС.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Енергоатом.

Так, унаслідок атаки відключились блоковий трансформатор і трансформатори власних потреб енергоблока. Через втрату живлення відбувся аварійний запуск двох дизель-генераторів систем безпеки для забезпечення роботи насосів охолодження палива.

О 02:00 персонал ЗАЕС знайшов можливість і налагодив живлення власних потреб енергоблока №6 від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори 6-го енергоблока вимкнули і перевели в режим чергування.

«Рашисти продовжують вчиняти акти ядерного тероризму на атомних станціях України. Їх не зупиняє навіть присутність на майданчику Запорізької АЕС інспекторів МАГАТЕ», – зазначили в Енергоатомі.

Читайте також: Україна вимагає гуманітарний коридор з територій навколо Запорізької АЕС

Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram-канал та Facebook, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

32

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one + fifteen =