За тисячу гривень, яку дадуть за вакцинацію, можна буде придбати ліки

В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. Для того, аби українці робили це більш масово, уже з січня розширять  перелік товарів і послуг, які можна буде придбати за обіцяну від держави 1 тис грн. 

Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського. Передає “Оперативна Україна інфо” .

«З 19 грудня повністю вакцинованим українцям  нарахують одну тисячу  гривень. Вони зможуть витратити ці кошти на напрямки, які найбільше постраждали від пандемії, – записатися в спортзал, піти в кінотеатр, музей або на концерт, купити квиток на потяг або літак, придбати книги. Водночас, дослухавшись до побажань наших громадян поважного віку, для яких важливою є підтримка здоров’я, зокрема в умовах пандемії,  ухвалили рішення додати до переліку доступних товарів ще й ліки», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що такий крок збільшить кількість щеплень проти COVID-19 серед літніх людей.  А також сприятиме лікуванню й профілактиці інших захворювань.

Нині Міністерство цифрової трансформації доопрацьовує технічні можливості для того, щоб купівля ліків за передбачені за щеплення кошти стала доступною з січня наступного року.

Читайте також: В Україні побудують три нові аеропорти.

Юрій Іванов

98

Юрій Іванов

Головний редактор