З чого почати самоосвіту

Для самоосвіти варто використовувати будь-яку можливість. Займатися самоосвітою можна у громадському транспорті або на прогулянці. Адже іноді дорога займає багато часу, а ви в цей час можете почитати якусь книгу чи послухати аудіолекцію.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Виділіть або знайдіть час для себе. Розвиватися можна вдома, поки ви робите якісь рутинні справи, що не потребують вашої уваги. Якщо ви виділите десь 2 години в день на самоосвіту, то за цей час прослухаєте 100-150 аудіокниг на рік.

Разом з м’язами качайте пам’ять. Намагайтеся максимально запам’ятовувати факти та історії, які вас зацікавили. Це круте тренування мозку та нові знання.

Вивчайте мови. Найкраще почати самоосвіту з вивчення англійської мови. Багато нових ідей, дослідження і роботи найраніше з’являються саме англійською мовою. Якщо хочете бути в курсі останніх подій зі світу знань і почати ефективну самоосвіту – вчіть англійську. Запам’ятовуйте
по 10-20 нових слів щотижня, це сприяє збереженню молодості мозку.

Читайте також: Як власні цінності впливають на наше життя

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторка театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

60

Тетяна Карпенко

журналіст