З Афганістану евакуюють понад 90 українців

Близько 90 українців афганського походження та членів їхніх родин мають бажання евакуюватися із Афганістану.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

За його словами, МЗС, посольства та причетні відомства працюють над можливими шляхами безпечної евакуації близько 90 людей:

“Посольства України в Таджикистані та Пакистані нині формують список наших громадян, які мають бажання бути евакуйованими із Афганістану. Ми взаємодіємо з іноземними партнерами. Намагаємось зробити все для безпеки українців та їх сімей. Зараз в Афганістані перебуває близько 90 осіб. Переважно люди, які працюють за приватними контрактами, та громадяни афганського походження. Майже з усіма нині встановлений зв’язок, дипломати уточнюють, хто із них має бажання бути евакуйованим. Своїх напризволяще не залишаємо”.

Вчора український літак евакуював із Афганістану 8 українців та 71 іноземного громадянина.

Для отримання допомоги українці в Афганістані мають повідомити посольству в Таджикистані або Пакистані свої контактні дані та місцезнаходження за телефонами +992 900 00 6520, +992 372 35 8412, +925 126 08 966 або написати на електронні адреси [email protected] чи [email protected]

Родичі в Україні також мають можливість звернутися на цілодобову «гарячу лінію» МЗС +380 44 238 1657 та написати листа на електронну адресу відомства [email protected].

Нагадаємо, 15 серпня таліби взяли під свій контроль столицю Афганістану Кабул. Президент Афганістану Ашраф Гані залишив країну.

Читайте також: В одеському дитячому таборі на ковід захворіли майже півсотні дітей.

Зоя Брюхович

301

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті