Юний київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному конкурсі у Валенсії

Нещодавно юний київський художник Данило Ноздря отримав чергову високу міжнародну нагороду. Він виборов Гран-прі на Міжнародному конкурсі The international flower drawing competition у Валенсії (Іспанія) із роботою «Листопад. Зів‘ялі хризантеми в саду» ( 70х90, акрил, полотно).

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами української письменниці, журналістки (бабусі художника) Тетяни Кремешної-Морачевської, до цього були дві другі премій на конкурсі «Вуса Далі»(Іспанія) і на International painting competition «Animal» (Париж, Франція). Також перша премія на International competition «The undersea world» і Гран-прі на The Monaco international digital, art and painting competition. Тепер новим визнанням творчості Данила стала картина «Листопад. Зів‘ялі хризантеми в саду» ( 70х90, акрил, полотно), яка виборола гран-прі на The international flower drawing competition (Валенсія, Іспанія).

«Неймовірно емоційна, глибока робота викликала захват у членів журі, всесвітньознаних художників. Подія, що спонукала юного митця до створення цієї картини, – досить пересічна, на перший погляд. Сад біля Даньчикового будинку на околиці Києва. Листопад місяць. На ще квітнучі хризантеми впав перший сніг – і вони зав’яли. Це збентежило хлопця. Тож виникло бажання зобразити це на полотні»,- говорить Тетяна Кремешна- Морачевська.

Перемогу на міжнародному конкурсі Данило Ноздря коментує так:

«Свою перемогу присвячую Україні та ЗСУ».

Що говорять про творчість Данила Ноздрі відомі українські культурні діячі:

«Фантастично!!!»,- відізвався про картину видатний український скульптор Олег Пінчук.

«Данило працює вкрай сміло, дуже гарно зкомпановує кольори. Через свої твори ділиться з нами радістю буття», – вважає лауреат Шевченківської премії, народний художник України Валерій Франчук.

«Він ще дуже юний майстер, але підкорює кожного такими феєричними емоціями!»,- зазначила директорка київського Музею Шолома Алейхема, знана мистецтвознавця Ірина Клімова.

Інша відома мистецтвознавця, авторка багатьох арт-проектів Наталя Бондаренко зараховує творчість Даньчика до авангарда сучасного Українського мистецтва.

Попереду в юного талановитого художника Данила Ноздрі  участь у багатьох творчих змаганнях і , сподіваємось, нові здобутки. А поки що картина «Листопад. Зів‘ялі хризантеми в саду» мандрує теренами України разом із трьома десятками інших Даньчикових полотен у складі його 5-тої персональної пересувної виставки.

Нагадаємо, нещодавно у Рівному в Галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулося відкриття четвертого епізоду 5-ї пересувної виставки картин 13-річного Данила Ноздрі «Кольори свободи». До цього роботи художника виставляли в столичному Музеї видатних діячів української культури, Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини та в Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника.

Читайте також: Юний художник Данило Ноздря став учасником Всеукраїської виставки картин «Чудодійне полотно» у Києві

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій Іванов

1 042

Юрій Іванов

Головний редактор