Юний художник Данило Ноздря привітав свого колегу Павла Шарка з 75-річним ювілеєм та подарував йому власне полотно

Сьогодні, 19 квітня, в Києві у виставковому залі Музею-майстерні І.П.Кавалерідзе відкрилась експозиція живопису «Світло завжди переможе» видатного українського митця Павла Шарка, котрий цими днями святкує славний ювілей – 75-річчя.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».


Привітати свого старшого колегу по творчому цеху прийшов 13-літній, але вже добре знаний в Україні та Європі, київський художник-абстракціоніст Данило Ноздря. Він спеціально у подарунок для ювіляра написав картину «Весняний настрі».

Її яскравонасичені зелені, білі, жовті, бузкові, блакитні кольори створюють життєдайні сонячні емоції та виблискують оптимізмом.

До речі, це полотно – зменшена варіація Даниловоі роботи, що місяць тому отримала Гран-прі на престижному Міжнародному конкурсі International online competition & painting contest “Clac” в Мілані (Італія). Ще дві варіації «Весняного настрою» подаровані (за порадою воєнного психолога) Центальному військовому шпиталю для розміщення в «Галереї натхнення» хірургічного відділення, аба підвищувати позитивний налаштунок поранених воїнів на оперцію.

Павло Шарко і Данило Ноздря познайомились нещодавно – на відкритті Данилової персональної виставки «Україна переможе!» у Музеї Марії Заньковецької . А потім у них була спільна участь у Всеукраїнській виставці «Непорушна стіна. Сонце в серці» у Музеї «Будинок Митрополита» на теріторії Національного заповідника «Софія Київська».

Відома мистецтвознавця та арт-продюсерка Наталя Бондаренко вважає: «Для справжнього художника вік не відіграє ніякого значення. Не важливо: тобі – 75 чи 13. Найголовніший критерій – вага таланту. А Павло Шарко й Данило Ноздря – митецька гордість нашої країни . Вони – творці, які бездоганно, але кожен – по-своєму, акумулюють ідею ствердження життя через осмислення сакрального перебування людини на нашій планеті».

Довідка:
Павло Шарко – український художник, член Національної спілки художників України. Працює в техніці живопису та графіки. В творчому доробку – численні персональні виставки. Участь у загальних виставках в Україні, Польщі, Німеччині, США, Австрії. Переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Здійснює благочинну діяльність для підтримки ЗСУ.

Читайте також: Київський художник Данило Ноздря виборов Гран-прі на Міжнародному арт-конкурсі в Монако

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов 

106

Юрій Іванов

Головний редактор