Євробачення-2023: як обиратимуть представника України

Сьогодні, 7 листопада, глава делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська розповіла, як обиратимуть представника нашої країни на міжнародний пісенний конкурс у 2023 році.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За словами Оксани Скибінської, головне нині – визначити список фіналістів. Після сформованого лонгліста вже відбулися прослуховування, за результатами яких буде складений шортліст:

«Учасникам, які увійдуть до шортліста, буде також запропоновано скласти договір і вже до 17 листопада ми оголосимо список фіналістів – ту 10, яка виступатиме в прямому ефірі 17 грудня, і серед яких глядачі та журі оберуть, хто представлятиме Україну у Великій Британії».

Пісні фіналістів будуть оприлюднені за 2-3 тижні до фіналу для того, щоб аудиторія змогла ознайомитися з композиціями краще.

Раніше користувачі “Дії” обрали трійку переможців голосування за журі Нацвідбору на Євробачення 2023. Найбільшу кількість голосів набрали Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.

«Правила голосування залишаються колишніми: розподіл голосів 50 на 50 – журі та глядачі. Останні визначатимуть переможця в Дії. Ще одним нововведенням цього року є те, що всі голосування відбуваються за допомогою додатку Дія», – додала Оксана Скибінська.

Читайте також: Оголосили імена учасників Нацвідбору на Євробачення-2023

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

44

Тетяна Карпенко

журналіст