Євгенія Емеральд: «Українці довели, що вони можуть і голими руками воювати…»

Військовослужбовець, снайпер полку спецпризначення «Сафарі» Євгенія Емеральд із позивним Жанна Дарк розповіла в ексклюзивному інтерв’ю «Оперативній Україні інфо» про випробування війною, шлях до Перемоги та що чекає на українців у післявоєнний час.


Директор, головний редактор ІА «Оперативна Україна інфо» Юрій ІВАНОВ та Євгенія Емеральд (українська Жанна Дарк).

– Євгеніє, наскільки я знаю, Ви щойно повернулися з передової. Як там, на передовій?

– Гаряче, дуже гаряче.

– Зараз у багатьох людей є єдине питання, коли закінчиться війна?

– Ой, ви знаєте, це досить цікаве питання, яке чую кожен день дуже багато разів. По-перше, активна фаза буде спадати і зимою вона трішки може стихнути. Взимку не дуже зручно воювати. Ми знаємо це з історії. А далі може все відновитися. Але, я вважаю, що в кінці весни 2023 року ця війна має закінчитися. Дуже-дуже на це сподіваюся і дуже не хочу, щоб ця війна переросла в другий захід.

– Що зараз має робити кожен українець, щоб пришвидшити цю довгоочікувану жадану Перемогу?

– Як я кажу, у нас дуже-дуже багато різних фронтів. По-перше, це військовий фронт. Але є і ваш інформаційний фронт, волонтерський. А ми маємо об’єднувати націю і об’єднуватися кожного дня все більше і більше. І саме так зможемо якомога швидше перемогти. Чим більше українці будуть об’єднуватися, тим швидше ми переможемо. Тільки так, тільки спільними зусиллями, тільки так!

  Що чекає українців після війни?

– Вважаю, що вже настав цей час змін і зміни будуть стовідсоткові. Зміни прийдуть і в економіці, і у владі нашої держави. Просто вже настав час.

– Що заважає нашій Перемозі?

– Наш сусід (сміється). Перш за все, це наш сусід. Можливо, це сумніви, можливо, це непорядність деяких людей, бо, на жаль, і на війні є такі люди. На мою думку, деякі представники влади теж заважають. Відсутність достатньої кількості зброї, епікірування військового і так далі. Тобто є моменти, але, незважаючи на все це, українці довели, що вони можуть і голими руками воювати, виборювати свою свободу.

– Женю, не можу не запитати, у вас позивний такий дуже гучний – «Жанна Дарк». Ви його самі вибрали чи вам його хтось допоміг вигадати?

– Ви знаєте, насправді це історично так сталося, бо українці з самого початку почали мене називати українською Жанною Дарк. І це все підхопилося,  і тепер так називають. Мене часто питають: ти не боїшся, що її спалили. Бо французьку Жанну Дарк спалили. А я кажу: «Ні, не боюся, бо я українська. І палю сама. Мінімум – очима, максимум – зброєю».

– Це дуже правильно. Ви сказали, що в цивільному житті  у Вас усе було чудово. А хто Ви за професією? Наскільки я розумію, то до війни не мали військового досвіду?

– Ну, саме військового досвіду в мене не було, але вже 10 років як закінчила військову кафедру, отримала звання і протягом всього цього часу займалася. І хлопці мене тренували. Але до повномасштабного вторгнення я була досить гламурною бізнес-вумен. Належала  до багатьох бізнес-спільнот, які досить таки відомі в Україні. В мене було три напрямки бізнесу. Тобто розвивалася, жила красивим життям, їздила на «Порш Каєні», жила в приватному будинку, вдягала гарні сукні, брендові сумочки. І, знаєте, я зрозуміла, наскільки це все було неважливо. Так, я з цим попрощалася, це все залишила і пішла на фронт. Вірю в те, що досить скоро Україна стане центром Європи як мінімум.

Дивіться також відеоверсію інтерв’ю:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Як проходив тренінг з основ тактичної медицини в Києві (фото, відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ
Відео: Анатолій ШАРАЄВСЬКИЙ 

243

Юрій Іванов

Головний редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × one =