Єдиний номер екстреної допомоги «112» запрацює по всій Україні до кінця 2024 року

До кінця року по всій Україні має запрацювати єдиний номер екстреної допомоги «112» .

Про це розповів заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко в етері «Єдиних новин», передає «Оперативна Україна інфо».

Зараз Служба «112» працює в центральному макрорегіоні — це місто Київ, Київська, Житомирська, Вінницька, Чернігівська й Черкаська області. Також — у Львові й Львівській області.

До 1 травня 2024 року номер «112» запрацює в усьому західному макрорегіоні та в Дніпрі.

До 1 вересня — номер обслуговуватиме увесь схід країни та Одесу.

А до кінця року планують розширення й на всі південні регіони.

За словами Леоніда Тимченка, запровадження єдиного номера екстреної допомоги «112» є вимогою ЄС. Наші оператори знають англійську, польську мови, у перспективі — набір фахівців зі знанням румунської та угорської мов. Також є можливість опрацьовувати виклики жестовою мовою в режимі відеодзвінка.

«Зазначу, що звичні номери екстрених служб «101», «102», «103», «104» і далі працюють. А робота Служби «112» зараз дає можливість здійснити екстрений виклик і отримати допомогу від кількох чи від усіх служб одразу, зателефонувавши лише за одним номером», — резюмував заступник Міністра.

Читайте також: Поліцейські Київщини оголосили про підозру молодику за зґвалтування 14-річної дівчини

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

Юрій Іванов

98

Юрій Іванов

Головний редактор