Якими продуктами тривалого зберігання варто запастися

При частих відключеннях енергопостачання в Україні слід мати деякі корисні продукти під рукою. Вони довго зберігаються і містять багато поживних властивостей.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Експерти розповіли про найбільш затребувані корисні продукти тривалого зберігання, якими слід запастися.

Горіхи та насіння містять корисні жири, клітковину та низку вітамінів та мінералів. Вони не потребують особливих умов, при кімнатній температурі можуть зберігатися протягом 1-4 місяців.

Мед і кленовий сироп – це натуральні підсолоджувачі, які мають унікальну користь для здоров’я.

Цибуля і часник. Якщо регулярно вживати такі продукти, можна знизити розвиток певних видів раку, психічних розладів і хвороб серця.

Яйця містять вітаміни та мінерали, необхідні організму для розвитку.

Яблучний оцет можна використовувати як ароматну добавку до соусів або випічці. Він також має протидіабетичні та запальні властивості.

Заморожені овочі та фрукти. Купуючи ці продукти в замороженому вигляді, ви завжди будете мати під рукою багаті поживними речовинами продукти.

Квасоля та сочевиця – одні з найздоровіших продуктів. Сушені та консервовані боби та сочевиця мають дуже тривалий термін зберігання.

Читайте також: Відмінна суміш проти кашлю: заготовляємо калину на зиму

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

164

Тетяна Карпенко

журналіст