Які вітамінні добавки варто вживати навесні

Навесні нашому організму необхідні сезонні вітаміни.

Про це розповіла нутриціологиня, фахівчиня превентивної медицини Ніна Ходаковська, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Так, вітамін C або аскорбінова кислота – важливий водорозчинний вітамін і антиоксидант з великою кількістю корисних властивостей. Важливо не забувати про аскорбінову кислоту весь рік для витривалості імунітету. Пити вітамін С можна в будь-який час дня, незалежно від прийому їжі, в дозуванні від 2 до 3 грамів на день.

Вітамін D виконує особливо важливу роль для здорового імунітету. Люди з рівнем вітаміну D в крові нижче 38 нг / мл удвічі частіше хворіють на інфекції верхніх дихальних шляхів. В ідеалі його рівень в організмі має бути від 90 до 100 нг / мл. Приймати вітамін слід в першій половині дня під час їжі. Добова доза має становить 5000 міжнародних одиниць, а для тих, хто не пив його в останні три-шість місяців, 10 000 міжнародних одиниць.

Не варто забувати про важливість для імунітету цинку. Він підтримує природний захист організму, важливий для гормональної системи і правильної роботи рецепторів. Цей мінерал підтримує здоров’я імунної системи та нормальну роботу клітин. Разом з цинком завжди потрібно пити й мідь, яка корисна завдяки протизапальним властивостям.

Читайте також: Софія Єгорова виступила на благодійній вечірці для працівників івент-індустрії в KNZS

Дивіться також відео: Наталія Могилевська заспівала на Міжнародному благодійному проекті «Charity 100лиця» пісню «Я вдома»

Вийшов 7-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі Героя України Ніни Матвієнко (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

138

Тетяна Карпенко

журналіст