Які фрази в розмові відштовхують людей

Часто в розмові ми вживаємо фрази-паразити, які можуть відштовхнути людей від спілкування. Дізнайтеся, які самі.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

“Я тебе почув/ла”. Більшість людей сприймають цю фразу досить негативно, як бажання перервати контакт. У робочих моментах люди нормально сприймають цей вислів. Їхній мозок по-іншому її розцінює. В особистому спілкуванні краще замінити на: “Я тебе (Вас) зрозуміла/мів”, “Я тебе почув, але мені потрібен час подумати”.

“Ясно”. (Сюди ж улюблене багатьма “зрозуміло”). Сприймається “сухо”, особливо у листуванні, і як небажання витрачати час на розуміння, відсутність зацікавленості.

“Можна швидше?”. Фраза, що провокує на агресію, тривожне пришвидшення. Оптимальний варіант відповіді: “Ні, швидше не можна”.

“Вам чимось допомогти?”. Цю фразу найчастіше можна почути в магазинах, але її там вже починають забороняти. Оскільки вона більше шкодить продажам, ніж допомагає. Річ у тім, що фраза дратує своїм сенсом і змушує людину захищати свій особистий простір. Продавцям цю фразу краще замінити на: “Скажіть, будь ласка, що саме вас цікавить?”.

Читайте також: Техніки “заземлення” або як відчути ґрунт під ногами: поради психолога

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 1 (голова Благодійного фонду Лео Андрій Яремчук)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

83

Тетяна Карпенко

журналіст