Як зберегти відкриту томатну пасту від плісняви

Найчастіше під час приготування страв, у яких потрібна томатна паста, продукт витрачається не весь. Тож вміст банки, що залишився, ставлять на зберігання в холодильник.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Наприклад, при приготуванні борщу багато господинь стикалися з тим, що відкривають нову банку томатної пасти, беруть звідти 2−3 ложки, а решту ставлять у холодильник. Із часом там може з’явитися пліснява.

Є перевірені лайфхаки, що допоможуть зберегти продукт.

Найефективнішим варіантом вважається заморожування. Щоб заморозити томатну пасту, слід заздалегідь підготувати спеціальну форму і звичайний пакетик. Розкладаємо її в місткість, після чого накриваємо та поміщаємо в морозильну камеру.

Через кілька годин пасту можна дістати і добре заморожений продукт перекладаємо в пакети. У замороженому стані вона може зберігатися протягом тривалого часу.

Ще один перевірений спосіб — використовувати звичайну олію.

Після того як для приготування страви відкрили нову банку і звідти взяли потрібну кількість пасти, необхідно влити в вміст, що залишився, кілька ложок рослинної олії. Потім слід щільно закрити банку.

Такий спосіб дозволяє забезпечити захист томатної пасти від взаємодії з повітрям. В результаті мікроорганізмам буде складно розмножуватися в такому середовищі. А коли знову вирішите скористатися томатною пастою, досить просто вилити з банки олію. На смакові властивості це не вплине.

Читайте також: Як зберігати банани (поради)

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

59

Тетяна Карпенко

журналіст