Як виробник алюмінієвих контейнерів для їжі спільно з волонтерами наближають українську перемогу

Про цих сміливців, які за покликом серця і сумління допомагають іншим, часто жертвуючи собою, Україна на весь голос заговорила під час Революції гідності. Одні знімали шини з власних автівок та масово везли їх на Майдан, інші – у лютий мороз готували їжу для активістів. У ті буремні дні ніхто не рахував витрачені гроші, час і здоров’я. Так само, як і сьогодні, в часи, коли в нашу рідну країну вторглись російські війська, волонтери (а мова йде саме про них) активно працюють, наближаючи спільну українську перемогу. Одними з тих, хто долучився до волонтерського руху і під час війни активно допомагає країні, є київське підприємство StudioPack, національний виробник харчових алюмінієвих контейнерів.  

3 мільйона упаковок на потреби волонтерських організацій

У лютому, коли війська рф звірствували під Києвом, СтудіоПак (завод з виробництва упаковки знаходиться в Київській області) були змушені припинити роботу. Оскільки на складах залишилось багато продукції, керівництво компанії прийняло рішення передати упаковки ресторанам, що спільно з волонтерами постачають обіди на передову.

Так, було безоплатно відвантажено 3 мільйона алюмінієвих контейнерів, які пізніше, наповнені ресторанною їжею, доставили військовим ЗСУ, тероборонівцям, працівникам ДСНС, медикам, біженцям.

І до сьогодні волонтери в сім’ї СтудіоПак продовжують активну співпрацю з такими закладами харчування і мережами: Сім’я ресторанів Дмитра Борисова, BAO restaurant, Box catering, Освітня територія Midgard. До волонтерської діяльності також долучилися Мафія, Сушія Євразія, il Molino, ресторани Lucca, Klukva&Brukva, Avalon, Urban Grill, Namelaka, Moon rebit, True burger, Beef, Mimosa, сервіс доставки їжі BaFood, Багато Лосося, магазини Goodwine, Egersund, М’ясторія.

Разом з волонтерами – до перемоги

Як одну з головних рушійних сил українського супротиву – волонтерів –  Виробник Студіопак активно підтримує й наразі та пропонує харчову одноразову упаковку з фольги за спеціальними цінами! В асортименті: алюмінієві контейнери (круглі, прямокутні, квадратні, з кришкою, глибокі та мілкі), а також фольга в рулонах. Щоб скористатися вигідними умовами, волонтерським організаціям достатньо підтвердити свій статус. Деталі закупки алюмінієвої тари для обідів можна дізнатися за телефоном: +380 (50) 601 47 07.

60

Юрій Іванов

Головний редактор