Як виглядатиме головна ялинка країни на Софіївській площі (подробиці)

У Києві на Софіївській площі вже почали складати головну ялинку країни. Її цьогоріч присвятили темі Різдвяної дивоночі. 

Про це  “Оперативній Україні інфо” повідомили в КМДА.

За інформацією Департаменту культури КМДА, цьогорічну тему головної святкової локації присвятили Різдвяній дивоночі, коли народився Ісус Христос. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу. Його здавна прийнято зводити до Різдва. Навколо ялинки можна буде побачити фігури Ісуса, Матері Божої, святого Йосипа, пастухів, царів, янголів та колядників. Планується, що цей вертеп стане найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас – іграшки червоного та золотого кольорів.

“Кияни і гості міста зможуть знайти на свій смак святкові розваги та частування для усієї родини, для маленьких і дорослих. Зокрема, в програмі святкування  врахували потреби різних верств населення, забезпечивши вільний доступ інклюзивних груп. Також врахують усі протиепідемічні заходи. Наше завдання – забезпечити яскраві видовища та насичену святкову програму, зважаючи на безпеку та екологічність проведення святкувань”, – зазначила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Як повідомили організатори, дерево висотою 31 м засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола. Довкола ялинки розташують розважальні локації: фотозони, дитячі забавки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де триватимуть виступи та конкурси тощо.

До ярмаркового містечка вестимуть чотири святково прикрашені арки, з чотирма люстрами в центрі кожної. Навколо пам’ятника Богданові Хмельницькому розташують ковзанку – як тунель для любителів спортивних розваг. Також на площі розмістять теплу арт-зону для відпочинку. Там же відвідувачів зустрічатимуть яскраві комети, що символізуватимуть різдвяні зірки. Святкову атмосферу створюватиме різдвяна музика.

На Володимирському проїзді працюватимуть ярмарок із зоною фудкору. Його прикрасять ілюмінаціями.  Їжу готуватимуть у стилі “стріт-фуд”: бутерброди та снеки, які зручно взяти і відійти, зберігаючи соціальну дистанцію.

Ялинка на Софійській та новорічні локації працюватимуть з 16 грудня до 16 січня. Офіційно її відкриють 19 грудня.

Читайте також: У Києві проведуть Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй».

Юрій Іванов 

249

Юрій Іванов

Головний редактор