Як українці турбуються про своє здоров‘я
49% українців стали менше піклуватися про власне здоровʼя після початку повномасштабного вторгнення.
Про це свідчить дослідження, яке Gradus Research провели спільно з фармацевтичною компанією “Дарниця”, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.
Усе через високий рівень стресу й тривоги, нестача коштів, сил і мотивації. Найбільше ця тенденція стосується людей віком від 25 до 34 років, більша частина яких (55%) заявляє про те, що менше звертає увагу на здоровʼя. Серед молодших людей, віком від 18 до 24 років, лише 39% стали менше піклуватися про своє здоровʼя, тимчасом як 28%, навпаки, приділяють цьому аспекту навіть більше уваги.
86% українців стверджують, що після 24 лютого 2022-го часто відчувають стрес, знервованість і пригнічення. Найбільше страждають від стресу жінки (88%), а також люди віком від 55 до 60 років (91%).
Більшість українців (55%) каже, що тривалість їхнього сну за час повномасштабної війни зменшилася, а в 75% з них ще й погіршилася якість сну.
Читайте також: Які вітамінні добавки варто вживати навесні
Дивіться також відео: Тоня Матвієнко розповіла про повернення в Україну, волонтерську діяльність за кордоном та творчість
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО