Як у Мукачеві відзначили День захисників та захисниць України (подробиці)

Вчора, 13 жовтня,  у Мукачеві у Клубі військового містечка №13 відбулися урочистості до Дня захисників та захисниць України.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

На заході з вітальними словами виступили ТВО командира військової частини А1556, полковник Денис Чаюк, народний депутат України, голова Закарпатської організації політичної партії “Слуга Народу” Микола Тищенко, депутата ВРУ Михайло Лаба та голова Закарпатської облради Олексій Петров, міський голова Андрій Балога, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Руднік), владика Ніл Лущак Мукачівської греко-католицької Єпархії , голова Мукачівської РДА Едгар Токар та інші.

Нардеп, голова Закарпатської організації політичної партії “Слуга Народу” Микола Тищенко зазначає, що він з нагоди свята завітав зі своєю  командою до місцевої 128-ї бригади, аби якнайкраще привітати військовослужбовців:

“Ви – наша сила та міць. Дух боротьби та Незалежності України, адже  захищаєте кордони нашої держави на Сході, протистоїте збройній агресії. Ви – це ті люди, які поставили у пріоритет щасливе майбутнє України. З нагоди свята ми домоглися виділення субвенції чотирьом родинам бійців з інвалідністю ІІ групи ( з Мукачева), яку вони отримали внаслідок війни (Андріїв І.М., Пацьо В.М., Пухніченко А.В., Терпелюк О.Д.) для погашення грошової компенсації за їхнє житло. Більш того, беру це питання на особистий контроль, щоб уже наступного року збільшити виділення коштів на житло учасникам АТО. Вічна пам’ять, хто поклав своє життя за Україну та українців. І велика подяка кожному, хто захищає нашу державу у Збройних силах, хто працює заради її безпеки “.

Також він зазначив, що разом з командою передав у військову частину сучасну та потужну снайперську гвинтівку. А  від Української асоціації футболу подарували м’ячі з підписами гравців нашої збірної.

Крім того, для присутніх відбулася концертна програма за участі відомої української співачки Наталії Валевської.

Читайте також: Понад 80 закарпатців безплатно відвідали футбольний матч Україна – Боснія і Герцеговина.

Юрій Іванов 

493

Юрій Іванов

Головний редактор