Як стати цікавою особистістю для оточуючих

Аби стати цікавою особистістю для оточуючих, слід дотримуватися певних рекомендацій.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Менше говоріть, більше слухайте. Так ви огорнете себе ореолом загадковості і викличете зацікавленість до своєї персони. Люди завжди люблять розповідати про себе більше, ніж слухати когось. Зіграйте на цьому.

Під час бесіди ставте відкриті запитання. Спробуйте себе в ролі журналіста. Починайте питання зі слів “що”, “де”, “коли” та “як” — людині буде простіше розговоритися. Якщо ви запитаєте: “Ти плануєш відпустку цього літа?”, то отримаєте коротку відповідь. Краще запитайте: “Що плануєш робити у відпустці?” або “Як класно провести відпустку, якщо залишитись у місті?”.

Розширюйте свій кругозір. Пробуйте нове, спілкуйтесь з різними людьми, подорожуйте, читайте не бульварщину, а щось складніше, підписуйтесь на тематичні блоги/канали, дивіться фільми, які заставляють замислитись, і т.д., і т.п.

Поводьтеся природньо і будьте собою. Не намагайтеся видавати себе тим, ким ви не є. Співрозмовник “зчитає”, і це його може відштовхнути, а не ваші пробіли у знаннях.

Читайте також: Які фрази в розмові відштовхують людей

Дивіться також відео: Як проходив І Регіональний освітній форум у МЄУ

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

27

Тетяна Карпенко

журналіст