Як приготувати сирні рулетики з какао і корицею
Спробуйте сирні рулетики з какао і корицею до чаю або кави.
Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.
Інгредієнти:
Для тіста:
- Борошно пшеничне – 250 г;
- Сир кисломолочний – 250 г;
- Масло вершкове – 150 г;
- Цукор – 1 ст. л.;
- Пудра цукрова – 2 ст. л.
Для начинки:
- Яйця – 1 шт.;
- Цукор – 4 ст. л.;
- Какао-порошок – 2 ст. л.;
- Кориця мелена – 1 ч. л.
Приготування:
Розітріть кисломолочний сир з м’яким вершковим маслом до однорідної маси. Додайте цукор, просіяне борошно і замісіть еластичне тісто. Загорніть його в харчову плівку й покладіть у холодильник на ніч.
Потім розкачайте тісто в пласт на посипаній борошном поверхні, складіть втроє, знову розкачайте, складіть втроє та покладіть у холодильник на 20 хвилин. Повторіть процес ще 2 рази. У результаті має вийти пласт завтовшки 8-10 мм.
Яйце збийте із цукром, додайте какао, корицю і перемішайте. Змастіть тісто яєчною масою, згорніть щільним рулетом та поріжте на шматочки завтовшки 3 см.
Викладіть рулетики на деко швом донизу й випікайте 20-25 хвилин за температури 200°C до золотистого кольору. Коли охолонуть, посипте цукровою пудрою.
Читайте також:
- Як приготувати котлети з гречкою і грибами
- Солодощі в піст: як спекти пишний пиріг на воді
- Сирна паска: як приготувати випічку зі згущівкою і сухофруктами
- Як приготувати великодні мініпасочки
- Як приготувати ірландські картопляні млинці “Боксті”
- Як приготувати шоколадну паску з горіхами та цукатами
- Легка страва: як приготувати курячі рулетики зі шпинатом
- Як приготувати домашні рогалики з повидлом
- Як приготувати весняний салат з редискою і яйцями по-новому
- Як приготувати деруни з капустою та шинкою
Дивіться також відео: Тамара Яценко: спогади про зйомки «Слуги народу», співпраця із Володимиром Зеленським. ч. 2
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО