Як проходив перший сольний концерт Аліни Гросу в Палаці “Україна” (фото і відео)

23 листопада в столичному Палаці “Україна” пройшов перший сольний концерт 26-річної Аліни Гроси. На ньому співачка виконала улюблені та нові хіти. А також вразила глядачів запаморочливими трюками і запальними танцями.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

На концерт Аліни Гросу зібрався повний зал. Серед прихильників були як діти, так і молодь та дорослі. Вони дружньо вигукували ім’я співачки, аби артистка швидше вийшла на сцену. Не втигла Аліна заспівати, як їй почали вже нести квіти. І це відбувалося після кожної пісні.

Глядачів приємно вразили круті декорації, оригінальне освітлення, велика кількість балету та джаз-бенд.

Одним із сюрпризів цього вечора стала прем’єра пісні “Абракадабра”. Її приспів  швидко підхопив зал. На мить здалося, що це вже давно відомий і улюблений хіт.

Далі Аліна Гросу заспівала композицію “Луна”.

Наступним у концертній програмі пролунав  хіт “Грязные танцы”.

Перед тим, як заспівати чергову пісню, Аліна Гросу побажала всім бути щасливими.

На концерт прийшло чимало відомих зірок шоу-бізнесу: Олег Машуковський, Настя Захандревич, Анастасія Приходько, Олена Філонова та інші. Всі вони знімали на телефон відео та виставляли його в свій Інстаграм.

Особливо всіх вразив момент, коли Аліна Гросу допомогла чоловікові на ім’я Микита зробити пропозицію його дівчині прямо на сцені. Після чого співачка зітхнула із полегшенням, адже освідчення “вдалося”.

Під час виконання ліричної композиції “Мелом на асфальте” глядачі увімкнули кілька сотень ліхтариків. І це виглядало неперевершено.

Далі співачка звернулася до своїх батьків. Сказала, що наступну пісню “Мама” заспіває для них двох. Адже про тата композиція є, але її ще треба готувати.

Також артистка виконала пісню “На 19 этаже”, яку для неї написала Ірина Білик. Про це Аліна Гросу із вдячністю заявила зі сцени.

Серед зіркових гостей, які вітали Аліну Гросу із сольним концертом в Палаці “Україна”, була і співачка Камалія. Вона пригадала, як ростили Аліну Гросу всім шоубізом. А тепер стали її глядачами. Також розповіла, як колись переживала перед своїм першим сольним концертом на цій сцені.

Родзинкою вечора стало виконання двох дуетних пісень Аліни Гросу та Романа Полянського.

Співачка закрила свою концерту програму піснею “Рушничок”. Але потім ще заспівала на біс копмозицію “Вова”.

Читайте також: Аліна Гросу та Роман Полянський презентували чуттєву пісню.

Юрій Іванов 

Фото: Юрій Іванов 

1 165

Юрій Іванов

Головний редактор