Як проходив цьогорічний “Парад Націй” у Києві (фото, відео)

Нещодавно в Києві в Pochayna Event Hall відбувся щорічний Міжнародний благодійний вечір “Парад Націй 2021”. До нього долучилися представники із 50 країн світу.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Цей захід проводиться щорічно за сприяння: Міністерства закордонних справ та Міністерства культури та інформаційної політики. Його мета  – об’єднати людей та підтримка дружби між народами заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії, традицій різних держав та поглиблення міждержавного діалогу між Україною та світом.

Учасники та гості заходу пройшлися червоною доріжкою. Потім усі охочі мали змогу сфотографуватися біля святкових фотозон.

У концертній програмі «Парад Націй 2021» передбачили виступи народних та заслужених артистів з різних куточків світу, презентації національних прапорів та національного вбрання і відео-ролики про країни-учасниці.

Впродовж 4 годин концертного дійства всі присутні мали змогу отримати справжню естетичну насолоду від різноманітних та різнобарвних концертних номерів, поринути у культуру кожної країни та відчути дружній зв’язок між нашими народами.

ІА “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером заходу.

Захід відбувся із дотриманням усіх карантинних норм.

Читайте також: Київська художниця представила свою арт-виставку на “Параді Націй”.

Юрій Іванов 

Фото: Віктор Вознюк 

435

Юрій Іванов

Головний редактор