Як подолати кризу середнього віку?!

«Мене перестало радувати все: навколишній світ, спілкування з людьми…»

Мої яскраво виражені симптоми: «Мене нічого не радує, перестала посміхатися, колишні інтереси перестали надихати» і так протягом кількох місяців.

Я стала розбиратися, звідки цей депресивний стан. Адже мене перестало радувати все: навколишній світ, спілкування з людьми, ті речі і дрібниці, від яких я завжди раділа, перестали тішити – все стало сірим надовго. Раніше такого не було.

Я пішла з соцмереж. Звернулася до своєї душі і отримала відповідь – криза середнього віку. «Ковбасило» не по-дитячому. Було дуже погано емоційно, вивертало зсередини.

Кожен з нас, усвідомлюючи це чи ні, проходить через ці етапи, це те, що відбувається з деякими людьми у віці 35 – 50 років. Досліджуючи симптоми, можна дізнатися їх причини і спробувати їх усунути.

Цей стан складно описати словами. Крок за кроком, за допомогою препарату, який одного разу мені виписала психотерапевт, і за допомогою знань з глибинної психології, мені вдалося вийти з нього.

«Вперше за довгий час мені стало смішно…»

Не можу передати, яка я була щаслива, коли вперше за довгий час мені стало смішно. Сміх та посмішка завжди були в моєму житті. Я люблю жартувати і люблю сміятися, коли жартують інші.

А тут нуль, нуль позитиву. Нарешті все позаду, і я повернулася, нова, перероджена. Ваша Жар-Птиця Феніксовна.

P.S. Висновок: щастя просто бути, крапка.

Наталія Валевська, відома українська співачка 

183

Редакція

"Оперативна Україна інфо"