Як не стресувати на роботі (поради)

У сучасному світі робота занадто часто призводить до стресових ситуацій. У такому стані ми не лише погано виконуємо завдання, але й шкодимо своєму здоров’ю.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Психологиня Анастасія Сухорукова розповіла, як побороти стрес на роботі. Адже інколи потрібно якнайшвидше взяти себе в руки, щоб продовжувати працювати. Про це написало онлайн-видання Психологічна підтримка.

Стрес не завжди такий поганий, як до нього звикли ставитись. Він допомагає нам залишатися зосередженими, енергійними та здатними впоратися з новими викликами. Ці психологічні поради допоможуть нам бути постійно в тонусі.

Дозуйте робоче навантаження. Уточніть, який мінімальний обсяг роботи необхідно виконати, і дозвольте собі не виконувати більше. Розподіліть завдання за пріоритетністю. Обов’язково робіть перерви в роботі. Відмовляйте тим, хто додатково навантажує вас не вашими обов’язками.

Делегуйте і розподіляйте обов’язки та завдання. ​Навчіться передавати частину функцій підлеглим, а не замикайте всі робочі процеси на собі. Концентруйтеся на власних робочих функціях і не беріть на себе чужі.

Відпочивайте, робіть перерви. Щоб подолати стрес на роботі, потрібно час від часу виходити за межі стресових умов. Для цього і передбачений відпочинок: вийдіть на свіже повітря, зателефонуйте друзям чи родичам, зробіть вправу для очей, помалюйте чи подрімайте 15 хвилин, якщо маєте можливість.

Рухайтесь. Прогулянка, офісна зарядка, кількахвилинний танок – чудові способи зняти напругу і відновити ресурси. Не засиджуйтеся на місці, за можливості завжди рухайтесь.

Оптимізуйте раціон. Обмежте споживання цукру і рафінованих вуглеводів, обмежте споживання кофеїну, алкоголю, трансжирів, збільште споживання омега-3 жирних кислот уникайте вживання нікотину пийте зелений чай чи воду.

Читайте також: Три фільми на вечір, якщо ви вигоріли на роботі

Дивіться також відео: ALEKSEEV розповів про свою участь у Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Діана ЯКОВЕНКО

44