Як купити кондиціонер у Києві з монтажем

Кожна людина прагне створити в своєму домі комфортні умови – прохолоду серед спекотного літа та тепло серед холодної зими. Адже так приємно прийти з холодної чи спекотної вулиці до квартири, включити кондиціонер і насолоджуватися дивовижним теплом чи прохолодою. 

Інтернет-магазин «Boss Climate» пропонує вашій увазі широкий вибір якісної кліматичної техніки та її монтаж. В магазині модельний ряд кондиціонерів складений таким чином, щоб кожен охочий міг вибрати підходящу для себе модель. Купити кондиціонер в Києві  в інтернет-магазині Boss Climate Ви можете у будь-який час доби. Тут Ви знайдете моделі найвідоміших світових виробників і лідерів у сфері виробництва якісної та надійної кліматичної техніки. «Boss Climate» пропонує багато чудових моделей для дому, офісу, квартир та приміщень у яких потрібен сприятливий клімат.

Як обрати кондиціонер?

Обираючи кондиціонер, слід враховувати наступні фактори:

  • Розмір приміщення. Важливо знати площу кімнати, для якої вам потрібен кондиціонер, щоб обрати пристрій з правильною потужністю. Зазвичай, для приміщень площею до 15 м2 обирають моделі 5 і 7; 20 м2 – моделі 7 і 9; 30 м2 – модель 12; 40 м2 – модель 18.

  • Тип кондиціонера. Існує кілька типів кондиціонерів: віконні, настінні, касетні, портативні та канальні кондиціонери. Вибір залежить від розміру приміщення та зручності встановлення.

  • Клас енергозбереження – А, А+, А++ та ін.;

  • Енергоефективність. Обирайте кондиціонер з високим коефіцієнтом енергоефективності. Чим вищий коефіцієнт, тим менше електроенергії він використовує.

  • Функції. Деякі кондиціонери мають додаткові функції, такі як режим “економії енергії”, таймер, дистанційне керування та інші. Виберіть пристрій з функціями, які вам необхідні.

  • Бренд та гарантія. Оберіть кондиціонер від відомого виробника, який надає гарантію на свої пристрої. Це забезпечить якість та надійність вашого пристрою. Перед тим, як купити кондиціонер у Києві, обов’язково дізнайтеся у продавця про гарантію.

Враховуючи ці фактори, ви можете обрати оптимальний кондиціонер для своїх потреб. Крім того, при виборі настінного кондиціонера слід звернути увагу на встановлення та обслуговування. Найкраще звернутися до професійних спеціалістів, які зможуть правильно встановити кондиціонер та надати рекомендації щодо догляду за ним. Не забувайте, що правильно підібраний та встановлена побутова спліт-система не тільки забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні, але й служить значно довше.

Як купити кондиціонер у Києві та області

Ви можете зробити це на сайті «Boss Climate» онлайн, або ж за номерами телефонів +38(063) 57-57-800, +38(095) 57-57-800 та +38(097) 57-57-800. Також ви можете написати в мессенджер, та уточнити усі питання щодо купівлі та встановлення кондиціонерів у Києві та області.

53

Юрій Іванов

Головний редактор