Визначили переможців Всеукраїнських змагань із перетягування канатів та багатоборств серед студентів

Стали відомі переможці чемпіонатів України серед студентів ЗВО з перетягування канату та богатирського багатоборства, які проходили цими вихідними, 11 та 12 вересня, у Києві на території фітнес-парку «Лебедине озеро».

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Серед головних організаторів –  Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерації Найсильніших атлетів України і Перетягування канату, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація  за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Гончарова.

Партнерами змагань виступили Національний експертно-будівельний альянс України та група компаній Win Experts, а також БО “Благодійний фонд Віктора Лещинського”.

Так, у перший день на Чемпіонаті України із перетягування канату перемогу серед жіночих команд здобули:

1  місце посіла команда “Атлантс” КНТУ (Київський національний торговельно-економічний університет), 2 місце – команда Національного авіаційного університету (м.Київ).

3 місце – команда Національної академії сухопутних військ ім. Черняховського (м.Львів ).

Серед  чоловічих команд місця розподілились таким чином:

1 місце здобула команда “Атлантс 1” КНТУ (Київський національний торговельно-економічний університет), 2 місце –  команда “Атлантс 2” КНТУ (Київський національний торговельно-економічний університет), 3 місце – команда Національного авіаційного університету (м.Київ).

У чемпіонатів України з  богатирського багатоборства маємо такі результати: 

1 місце виборов Роман Греков із Києва, 2 місце –  Андрій Ананьєв із Харкова, 3 місце – Іван Кузьміч із Києва.

За словами президента Федерації Найсильніших атлетів України і Перетягування канатів Володимира Кіби, не дуже часто можна побачити, коли змагаються виключно студенти-спортсмени. Ці змагання є унікальними:

“Аби стати чемпіоном, треба бути послідовним у своїх діях. Усе починається із загального загартування та фізичної підготовки. Це може бути і боротьба, і ігрові види спорту, і легка атлетика, і плавання, і паверліфтинг, і важка атлетика тощо. І тільки потім потрібно вже переходити до богатирських багатоборств. Для того, щоб змагатися у цьому потужному чоловічому виді спорту, потрібно спочатку накопичити різноманітні силові якості. А потім займатися відточуванням виконання самих вправ”.

До речі: Інтернет-видання “Оперативна Україна інфо” стало інформаційним партнером цих чемпіонатів.

Читайте також: У Києві провели чемпіонати України серед студентів ЗВО з перетягування канату та богатирського багатоборства.

Юрій Іванов

91

Юрій Іванов

Головний редактор