Винесли вирок фотографу, який знімав дитячу порнографію

Сьогодні, 6 лютого, стало відомо, що мешканця Київщини, який знімав дитячу порнографію за участю маленьких дівчаток, засудили до дев’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Так, прокурор довів, що протягом 2013-2020 років фотограф, який працював на святах у дитсадках в одному з міст Київської області, користуючись довірою вихователів, залишався віч-на-віч з малолітніми дівчинками. За весь час чоловік виготовив близько 10 тисяч фото та відео файлів дитячої порнографії.

Засуджений також використовував уразливий стан малолітніх дітей для експлуатації в порноіндустрії. Він сплачував дівчаткам за ці послуги від 100 до 300 грн. Жертвами педофіла стали 43 дитини.

На підставі вироку суду відомості про громадянина підлягають внесенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітніх осіб. За клопотанням прокурора, вилучену у засудженого чисельну комп’ютерну техніку та фотообладнання конфіскували в дохід держави для потреб України.

Читайте також: У Львові затримали педофіла, який намагався розбестити дівчинку в шкільному туалеті

Вийшов 5-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі української акторки театру та кіно Олесі Жураківської

Вийшов 6-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі президента НЕБАУ Віктора Лещинського (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

125

Тетяна Карпенко

журналіст