Ворог готує новий масований удар по Україні

Масований удар російської федерації по території Україні за участю бомбардувальників, очевидно, неминучий. Експерти попереджають про нову потужну повітряну атаку росії, аналізуючи супутникові знімки аеродрому «Енгельс-2» під Саратовом від компаній Maxar Technologies та Planet Labs.

Про це пише видання Spiegel, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, супутникові знімки від 28 листопада вказують на те, що на ворожому аеродромі спостерігається активність. Там нібито два десятки дальніх бомбардувальників Ту-95 і Ту-160 готують до чергової атаки.

Видно також цистерни з пальним біля бомбардувальників, великі ящики з боєприпасами, транспортні засоби та ремонтні матеріали.

За словами, незалежного військового аналітика, Арда Мевлютоглу, активність на базі надзвичайно висока:

«Також цікаво, що багато великих вантажних літаків припарковані на асфальті, що вказує на недавню велику партію на базу, можливо, крилаті ракети… Надзвичайно висока кількість бомбардувальників на асфальті свідчить про збільшення операцій, якщо не про неминучу широкомасштабну атаку».

На думку аналітиків, «Енгельс-2» – одна з найважливіших баз російських ВПС, оскільки тут розташовані два полки стратегічних бомбардувальників, які є частиною російської тактики повітряного ядерного стримування. У лютому росія розгорнула там додаткові бомбардувальники, готуючись до великої війни, і відтоді використовує базу для масштабних авіаударів по Україні.

Читайте також: Єврокомісія пропонує спеціалізований суд для розгляду російських злочинів

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

1 096

Тетяна Карпенко

журналіст