Волонтерка з Полтавщини взяла під опіку 23 кота

Днями Леся Паладич із Гадяча, що на Полтавщині, забрала до себе котів. Адже їхня власниця померла. Жінці важко з ними справлятися і вона просить про допомогу.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомила Леся Паладич.

Жінка працює в Гадяцькій бібліотеці для дітей. Паралельно займається волонтерством. Тож їй і повідомили про смерть Людмили Скотар, яка понад 10 років тримала в кімнаті своєї квартири велику кількість котів. На момент смерті їх назбиралося 23:

«Я не змогла бути байдужою, оскільки люблю тварин. Тож вирішила забрати їх собі. Ця жінка спочатку мала двох чи трьох котів. А тоді почала забирати до себе в домівку пухнастиків, бо не могла оминати безпритульних тварин. А після її смерті вони стали нікому не потрібні», – говорить волонтерка.

За її словами, внуки Людмили відмовилися влаштовувати подальшу долю тварин. І хотіли просто випустити всіх на вулицю.

«Я б цього не змогла пережити. Я живу в приватному будинку і маю прибудинкові будівлі. У них і помістила котів. Це – ніби притулок для тварин. Діарея, лишай, рани, блювота, риніт, вушний кліщ…і це те, що я можу бачити. А заглянути кожному всередину не можу. Хворих котів треба везти на обстеження, лікувати. Їх усіх потрібно купати, глистувати і вакцинувати. Я не уявляла, що тварини мають настільки жахливий стан», – ділиться жінка.

Тому вона активно почала збирати кошти, аби допомоги цим тваринам. Каже, що для стерилізації одного кота потрібно 800 грн, дві вакцини коштують 350, а в підсумку – 1 150 грн. І помножте це на 75, бо в Лесі до цього випадку були ще тварини, то вийде кругла сума в 20 тис. грн на саме лікування. А їх ще ж треба чимось годувати.

«Зв’язалася зі знайомими волонтерами з області. Сама не в змозі дати раду скільком котам. Також кинула клич у соцмережах. Зараз 5-х котів має забрати волонтерка з Полтави, ще 2-х – із Миргорода. Люди потроху почали кидати кошти. За ці гроші я вже купила сухого корму, крупів. Усі фінансові звіти оприлюднюю на своїй сторінці в Фейсбуці», – підсумувала волонтерка.

Леся Паладич звертається до всіх, хто хоч якось може допомогти. Ви можете зробити репост цієї публікації чи забрати хоч одну тварину.

Реквізити допомоги:

Карта Приватбанк

4731185619967794

Паладич Леся Анатоліївна

Читайте також: Отруєння собак на Гідропарку: друга тварина померла у ветлікарні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

545

Тетяна Карпенко

журналіст