Волонтерка з Чернівців зібрала на благодійному аукціоні 20 тисяч гривень

Нещодавно у Чернівцях відбулася благодійна виставка «Ангели на війні». Її організувала художниця та волонтерка Наталія Костинюк.

Про це вона розповіла «Оперативній Україні інфо».

За її словами, вона з перших днів війни активно волонтерила в гуманітарних штабах та на гарячій лінії з поселення ВПО. Однак несподівано захворіла на коронавірус і фізично не могла відвідувати людні місця. Тоді й згадала про свої творчі здібності, які ще активно розвивала в шкільні роки:

«Вирішила не гаяти часу і в міру своїх можливостей наближати нашу Перемогу. Тоді й освоїла для себе нову техніку барельєф. Почала створювати такі картини. Спочатку продавала їх на аукціоні в соцмережах. Усі гроші перераховувала на ЗСУ. Згодом мені запропонували зробити благодійну виставку».

Наталія Костинюк переконує, що проект «Ангели на війні» став для неї символічним:

«На картині в патріотичних тонах зобразила крила янголів. Праве крило мені допомагали розмальовувати дітлахи-переселенці. А коли справа дійшла до лівого крила, то воно впало на відкритому просторі від вітру і розкололося. Тоді ми ще не мали захисних рамок для картин. Проте ця ситуація мене не зламала. А навпаки – до мене прийшла ідея «зробити» на крилі шви, як ніби загоєні рани для нашої України».

На захід завітало чимало людей. Роботи відвідувачам сподобалися і вони фотографувалися на їхньому тлі. Прикметно, що ці люди є представниками єдиного ланцюжка, що веде нас до Перемоги: бійці, волонтери, медики, працівники соціальних сфер та інші.

«Кожен із них має свій фронт. І на ньому буває нелегко. Адже війна ранить усіх по-своєму. Проте знаходимо сили, аби розправити свої крила та крокувати до перемоги».

Під час виставки волонтерка разом із однодумцями зібрали 5 300 гривень. Але найбільше вони вторгували за картину разом із рожевою панамкою від цьогорічного переможця пісенного конкурсу «Євробачення» Калуша. Її за 20 тисяч гривень придбав львів’янин Роман Шкабко. Цей лот Наталія йому передала особисто. Усі кошти, які зібрали на благодійній виставці, використають на потреби ЗСУ.

Читайте також: Українська «Рапунцель» знялася у патріотичній фотосесії, аби показати унікальну красу нашої країни

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

283

Тетяна Карпенко

журналіст