Володимир Зеленський: «Визначання «ЛДНР» є одностороннім виходом Москви з Мінських угод…» (відео)

Сьогодні, 22 лютого, Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу з приводу визнання незалежності терористичних формувань «ЛНР» та «ДНР» з боку Росії.

Про це повідомляє «Оперативній Україні інфо» з посиланням на ОП.

За словами глави держави, таке рішення означає односторонній вихід Москви з Мінських угод та ігнорування рішень Нормандської четвірки:

«Це підриває мирні зусилля та руйнує наявні переговорні формати. Країна, яка вісім років підтримує війну, не може підтримувати мир, як вона це заявляє».

Зеленський додав, що сьогоднішні та завтрашні можливі рішення Росії легалізують її війська на окупованих територіях, які фактично перебували там з 2014 року. І визнання Росією «ЛДНР» є порушенням суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава держави подякував усім громадянам держави, які вкотре доводять, що українці – розумна й мудра нація. І попри все зберігає холодну голову, реагує спокійно та виважено.

Читайте також: Володимир Зеленський: «Ми контролюємо безпекову ситуацію в країні» (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

124

Тетяна Карпенко

журналіст