Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Ізраїлю

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Держави Ізраїль Іцхаком Герцогом.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на Офіс Президента.

Володимир Зеленський привітав ізраїльського колегу зі вступом на посаду та побажав успіхів у виконанні державних обов’язків. Президент України позитивно оцінив динаміку українсько-ізраїльських відносин та висловив упевненість щодо їхнього подальшого розвитку.

“Україна та Ізраїль завжди були й залишатимуться надійними друзями та партнерами. Переконаний, що співробітництво з новим Президентом та новим урядом Ізраїлю буде плідним, а наші країни й надалі поглиблюватимуть взаємовигідну двосторонню співпрацю”, – зазначив Президент України.

У цьому контексті співрозмовники обговорили плани щодо взаємного й одночасного відкриття центрів високотехнологічного розвитку із залученням талановитих учених та IT-фахівців у Києві та Єрусалимі.

Окремо президенти обговорили вшанування 80-х роковин від початку масових розстрілів у Бабиному Яру та питання розвитку Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр”. Іцхак Герцог наголосив на важливості реалізації цього проекту для прийдешніх поколінь. “Пам’ять про трагедію Бабиного Яру навчить молоде покоління того, до чого може призвести жорстокість”, – зазначив він.

Володимир Зеленський запросив Іцхака Герцога відвідати Україну з візитом.

“Очікую на нашу особисту зустріч у Києві найближчим часом. Упевнений, що спільними зусиллями ми маємо поглибити партнерські відносини між Україною та Ізраїлем”, – зауважив Президент України.

Читайте також: Зеленський підписав закон про пільги для українських авіакомпаній.

Юрій Іванов 

54

Юрій Іванов

Головний редактор