Володимир Зеленський подякував “Групі семи” за підтримку України

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам країн G7 за підтримку незалежності та суверенітету України, яку висловлено у фінальному комюніке саміту лідерів держав “Групи семи”.

Про це пише “Оперативна Україна інфо” із посиланням на прес-службу глави держави.

Учасники саміту у спільній заяві за його результатами наголосили на підтримці незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Лідери “Великої сімки” закликали Росію послабити напруженість та діяти відповідно до своїх міжнародних зобов’язань і відвести війська та озброєння від східного кордону України, а також зменшити їхню концентрацію на окупованому Кримському півострові.

“Ми твердо залишаємося на позиції, що Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником”, – йдеться у комюніке.

Зеленський привітав чітку підтримку України з боку держав “Групи семи”:

“Вдячний лідерам Великої Британії, Німеччини, Канади, Італії, США, Франції, Японії та ЄС за незмінну підтримку незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах та заклик до агресора відвести війська від наших східних кордонів та з Криму. Крим – це Україна”.

Читайте також: У законопроекті прописали, кого можна вважати олігархом.

Юрій Іванов 

 

46

Юрій Іванов

Головний редактор