Володимир Зеленський поділився позитивними результати візиту до США

Сьогодні, 1 вересня, Президент України Володимир Зеленський поділився успішними результатами поїздки до США.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі Президента.

У межах робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до США було підписано низку угод щодо стратегічного оборонного партнерства, науково-технічного співробітництва, безпеки космічних польотів, захисту інформації, а також прикордонної безпеки.

Сьогодні Президент України взяв участь у презентації Плану трансформації України. Захід відбувся в будівлі Національної бібліотеки Фреда Сміта з вивчення спадщини Джорджа Вашингтона.

Виступаючи перед представниками провідних американських аналітичних центрів і журналістами, Глава держави зазначив, що його візит до США відбувається в особливий для України час – час великих викликів і можливостей.

«Ми маємо чітке бачення, якою має стати Україна через п’ять-десять років. Це амбітний План трансформації нашої держави. Більше справедливості, більше можливостей – будуємо успішну та стійку Україну», – зазначив він.

Президент пояснив, що документ, який має назву A Greater Justice and Opportunity – Building Prosperous and Resilient Ukraine, окреслює бачення розбудови України на найближчі роки як «безпекового форпосту, цифрового, інфраструктурного та аграрного хабу».

Володимир Зеленський розповів, що в Україні зміцнюється антикорупційна архітектура, корупціонерів притягають до відповідальності, був відкритий ринок землі, ухвалюються закони про підтримку українських та іноземних інвесторів, а безумовним пріоритетом є верховенство права та реформа судової системи.

За його словами, план перетворення економіки України визначає амбітні цілі щодо розвитку людського капіталу, забезпечення «зеленої» трансформації та енергетичної безпеки країни.

Президент зазначив, що попри всі труднощі й загрози Україна сьогодні є країною свободи, надії, руху лише вперед і розвитку.

Глава держави провів зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном, президентом Групи Світового банку Девідом Малпассом, міністром енергетики США Дженніфер Гренхольм та іншими представниками.

«Минув перший день візиту нашої команди до США. Хочу подякувати всім як з української, так і з американської сторони. Я вважаю, що підготували предметний візит. Складний з точки зору кількості зустрічей. Але найголовніше – щоб була не кількість, а якість», – зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також: Антона Геращенка призначили радником міністра внутрішніх справ.

Зоя Брюхович

126

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті