Володимир Зеленський підписав закон про збільшення держбюджету на 2021 рік: куди підуть кошти

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до закону про держбюджет-2021, який Рада ухвалила 8 вересня.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у прес-службі офісу Президента.

Згідно з підписаним документом, показники доходів та видатків держбюджету-2021 збільшились за на 39,6 млрд грн.

Додаткові доходи скерують на розв’язання невідкладних соціальних питань та реалізацію важливих інфраструктурних проектів. Зокрема, 12,05 млрд грн  спрямують на пільги та житлові субсидії громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. На розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення нададуть 15 млрд грн.

Ще 4,1 млрд грн передбачили на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України. А 2 млрд грн – на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Крім того, 1 млрд грн спрямують на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

Також кошти передбачили на субвенції місцевим бюджетам для реалізації інфраструктурних проектів та розвитку об’єктів соціально-культурної сфери і  реалізації заходів соціально-економічного розвитку територій (відповідно 1,5 млрд грн і 2,5 млрд грн).

На субвенції місцевим бюджетам для грошової компенсації за житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та для учасників Революції Гідності спрямують відповідно 282 млн грн і 4 млн грн.

Читайте також: Володимир Зеленський подякував ЄС за продовження обмежувальних заходів щодо РФ.

Зоя Брюхович

293

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті